Novinky

LSTME 2011 na dohľad

26.06.2011 16:28

Tak ako aj minulý rok, pomaly sa začínajú približovať posledné dva augustové týždne a s nimi aj tradičný čas, kedy v niektorom kúte Slovenska nájdete vedúcich a účastníkov LSTME. Ako to vyzerá tento rok?

  • Miesto: Liptovský Hrádok (internát strednej odbornej školy elektrotechnickej)
  • Čas: príchod 17.8. večer, strava začína 18.8. raňajkami; končíme 28.8.
  • Cena: 150,- € . Z toho aspoň 50,- € treba poukázať na účet SSE (UniCredit Bank číslo účtu 660 103 1002/1111. Zvyšok je možné uhradiť v hotovosti pri prezentácii. Ako variabilný symbol uveďte svoje rodné číslo.

Ako vždy sú prípravy už v plnom prúde a okrem odborného programu, ktorý bude tento rok trocha iný pre mladších a iný pre skúsenejších účastníkov, vás čaká aj šport, výlety do okolitej prírody, táborová hra (ktorá sa tentoraz bude točiť okolo jedinej otázky — “Kde to sme?”). Navyše kopec super (známych aj zatiaľ neznámych) kamarátov a vedúcich, ktorých bavia podobné veci ako Teba.

Ak máš chuť skúsiť si všetky tieto veci, LSTME je to pravé miesto pre Teba. Čoskoro budú dostupné presné všetky potrebné informácie, a aj registračný formulár. A samozrejme, v prípade akýchkoľvek otázok neváhaj a napíš nám na lstme(at)lstme.sk.